Instytut Geodezji i Geoinformatyki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu we współpracy z Instytutem Geodezji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie mają zaszczyt zaprosić na Sympozjum Komisji 4 Międzynarodowej Asocjacji Geodezji (IAG) „Positioning and Applications”, która odbędzie się w dniach 4-7 września 2016 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Celem sympozjum jest zgromadzenie naukowców zaangażowanych w działalność komisji 4 IAG oraz zajmujących się zbliżoną tematyką, tj. nowymi technologiami pozycjonowania satelitarnego, mapowaniem przestrzennym i aplikacjami inżynierskimi, zdalnym monitorowaniem atmosfery oraz systemami nawigacji satelitarnej multi-GNSS.

Więcej szczegółów dotyczącej konferencji można znaleźć na stronie: http://www.igig.up.wroc.pl/IAG2016/

plik PDF Ulotka informacyjna plik PDF, 574.87 KB
2016-02-18 11:26