XIII edycja konkursu „WROCŁAWSKA MAGNOLIA”

Logo

Zapraszamy absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu do udziału w konkursie Prezydenta Wrocławia „WROCŁAWSKA MAGNOLIA” skierowanym do absolwentów wrocławskich uczelni, których prace magisterskie, obronione w roku akademickim 2014/2015, dotyczyły zagadnień poprawy szeroko pojętej jakości życia wrocławian, a w szczególności

• ochrony środowiska naturalnego – w tym głównie redukcji emisji dwutlenku węgla,
  • ochrony życia i zdrowia człowieka,
  • zagospodarowania terenów zieleni w mieście.

Zgłoszenia uczestników XIII edycji konkursu „WROCŁAWSKA MAGNOLIA” należy przekazać do 29 stycznia 2016 roku .

Powinny one zawierać elektroniczne wersje: formularza zgłoszeniowego, pracy dyplomowej i opinii promotora. Podpisany formularz zgłoszeniowy, sygnowany przez osobę zgłaszającą się do konkursu i przez dziekana, należy złożyć w gabinecie prorektora ds. rozwoju i informatyzacji – gmach główny, p. 140, I p, ul. Norwida 25.

Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym można znaleźć na stronach internetowych Wrocławskiego Centrum Akademickiego oraz u pełnomocnika rektora ds. konkursu „WROCŁAWSKA MAGNOLIA” prof. Andrzeja Drabińskiego (tel. 605 042 878, e-mail: ).