Kursy przygotowujące do matury z biologii lub chemii na poziomie rozszerzonym

kursy_maturalne4

Zaproszenie na kursy przygotowujące do matury
z biologii lub chemii na poziomie rozszerzonym

Kogo zapraszamy?

Uczniów klas maturalnych szkół ponadgimnazjalnych, w szczególności planujących podjęcie studiów na przykład na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunkach: weterynaria, biotechnologia, biologia człowieka, technologia żywności i żywienie człowieka itp.

Co oferujemy?

• 45 h rzetelnego przygotowania do matury z biologii lub chemii na poziomie rozszerzonym, zgodnie z obowiązującą podstawą programową do kształcenia przedmiotu,
  • intensywną powtórkę zagadnień ze szkoły średniej oraz uzupełnienie niezbędnych informacji,
  • przygotowanie do rozwiązywania zadań maturalnych, omówienie najczęściej popełnianych błędów,
  • zajęcia warsztatowe pogłębiające wiedzę oraz mini-wykłady na temat zagadnień sprawiających problemy na egzaminie maturalnym,
  • możliwość udziału w obu kursach (zajęcia nie kolidują ze sobą).
Czego nauczymy?
  • rozwiązywania zadań typu maturalnego na poziomie rozszerzonym – analizowania treści zadań,
  • formułowania spójnych wypowiedzi na zadany temat,
  • analizowania planów eksperymentów (obserwacji) i ich wyników,
  • opisywania przebiegu najważniejszych procesów i zjawisk,
  • wyszukiwania informacji z danego przedmiotu niezbędnych studentowi pierwszego roku.
Kiedy i gdzie?
  • kursy jesienne: od 26 listopada 2016 r. do 15 kwietnia 2017 roku lub
    kursy wiosenne (bardzo intensywne): od 14 stycznia do 23 kwietnia 2017 roku
  • w weekendy (najczęściej w soboty lub/i piątki), średnio co 2 tygodnie, po 4-5 h lekcyjnych dziennie (na kursach bardzo intensywnych częściej i więcej), w pracowniach UPWr.
Kto prowadzi?
Pracownicy naukowo-dydaktyczni oraz doktoranci UPWr, a także nauczyciele i metodycy nauczania przedmiotów biologia, chemia i pokrewnych i in.

Za ile?
1 080 zł za osobę za kurs (24 zł za godzinę zajęć!)

O kursach maturalnych na UPWr dowiesz się też
na www.cku.up.wroc.pl lub dzwoniąc do CKU:
71 320 5120 lub pisząc maila: .

Zapisy na kursy jesiennie przyjmujemy do 22.11.2016 r.

Zapraszamy!

Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu