Rzeczpospolita Polska

Zapisy na przedmioty ogólnouczelniane

Uwaga!
Dokument, który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
zapisy_na_przedmioty_ogolnouczelniane_01

Zapisy na przedmioty ogólnouczelniane, realizowane w Zakładzie Nauk Humanistycznych, Studium Języków Obcych, Studium Wychowania Fizycznego, odbywają się drogą elektroniczną.

W semestrze letnim 2016/2017 zapisy odbywają się od 10 lutego od 8:00 do 19 lutego do 23:59 (dla studentów stacjonarnych i niestacjonarnej weterynarii) oraz od 6 marca od 8:00 do 12 marca do 23:59  (dla studentów niestacjonarnych pozostałych kierunków).


Jak się zapisać?

  1. Każdy student/studentka ma obowiązek wpisania się na przedmiot. Jeśli nie dokona wpisu w terminie, nie będzie miał możliwości uczestniczenia w zajęciach, co wiąże się z brakiem zaliczenia.
  2. Student/studentka dokonuje zapisu na przedmiot, w semestrze, w którym przewidziana jest jego realizacja (informacja ta zawarta jest w rozkładzie zajęć dla danego kierunku).
  3. Studenci trzeciego roku i wyżej (obsługiwani w systemie eORDO) po zalogowaniu się na stronie http://www.edziekanat.up.wroc.pl i podaniu indywidualnego hasła dostępu do swojego konta wybierają w zakładce ZAPISY -> ZAPIS, następnie BLOK KURSU, a następnie PRZEDMIOT. Zapis na zajęcia następuje po kliknięciu linka „ZAPIS” dla swojej grupy i potwierdzeniu chęci zapisu.
  4. Studenci I i II roku (obsługiwani w systemie USOS) po zalogowaniu się na stronie https://ul.up.wroc.pl/. Instrukcja szczegółowa.


Oferta kursów i reguły organizacyjne