Pola Nadziei – zbiórka pieniędzy na Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

zonkile

19 maja na terenie kampusu Grunwaldzkiego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbędzie się zbiórka pieniędzy dla podopiecznych Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”

Pola Nadziei to akcja ekologiczno-charytatywna. To edukacja i rozwój wolontariatu, a zarazem pozyskiwanie środków na opiekę paliatywną. W Pola Nadziei chętnie angażują się wolontariusze z przedszkoli, szkół, a coraz częściej także z firm. Wolontariusze sadzą jesienią żonkile dając wyraz jedności z chorymi dziećmi, naszymi podopiecznymi. Do wiosny odbywają się prelekcje lub warsztaty prowadzone przez pracowników i wolontariuszy Fundacji. Wiosna to czas finałowych działań – kwest, festynów i innych aktywności.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu od lat wspiera Fundację „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”. Dochód z aukcji charytatywnych odbywających się w ramach Koncertów Noworocznych przekazywany jest w całości na podopiecznych Fundacji. Włączamy się także w akcję „Nakrętki dla Hospicjum”, która odbywa się co roku przy Hali Stulecia.

Zachęcamy do włączenia się we wszystkie akcje organizowane przez Fundację oraz do udziału w najbliższej zbiórce pieniędzy dla jej podopiecznych.

Otwórzmy serca i portfele!