Międzynarodowe Interaktywne Warsztaty Tematyczne GEODESIGN WROCŁAW 2017

geodesign

12 sierpnia w Katedrze Gospodarki Przestrzennej odbędą się Międzynarodowe Interaktywne Warsztaty Tematyczne GEODESIGN WROCŁAW 2017, skierowane nie tylko do specjalistów z zakresu gospodarki przestrzennej, ale do wszystkich osób zainteresowanych planowaniem rozwoju naszego miasta. Organizatorami wydarzenia są Hamburg University of Technology oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Potrzebujemy twojej pomocy, w tworzeniu przyszłego układu i projektu naszego miasta! Dołącz do nas 12 sierpnia 2017 we Wrocławiu w ramach Interaktywnych Warsztatów Tematycznych GEODESIGN WROCŁAW, prowadzonych przez studentkę urbanistyki Karolinę Perét i doktora Hrishikesh Ballal, podczas których razem stworzymy strategiczny projekt dla centrum miasta w roku 2030.

Warsztaty te skupią się na opracowaniu alternatywnych scenariuszy wykorzystania gruntów, transportu, zielonej infrastruktury i turystyki w centrum Wrocławia. Podczas jednodniowych warsztatów razem przygotujemy kilka alternatywnych wariantów miasta, widzianych przez uczestników i mieszkańców Wrocławia. Ponadto zbadamy w jaki sposób proces negocjacji przyczyni się do polepszenia zamierzonych celów miasta oraz jakie są przewidywania Urzędu Miasta na rok 2030. Plan opracowany w wyniku warsztatów rozpowszechniony zostanie przy wykorzystując social media, aby poznać opinię społeczeństwa. Warsztaty będą wykorzystywać dane publicznie udostępnione przez miasto. Do pracy będziemy używać platformy Geodesign Hub.

Zapisz się już dziś:

PL: https://goo.gl/Mk7E40
EN: https://goo.gl/EXqVUg

Prowadzący warsztaty

Karolina Gizela Perét

Karolina kończy studia magisterskie urbanistyki i inżynierii lądowej w TUHH w Hamburgu, w ramach programu JEMES CiSu. Polka urodzona w Kanadzie. Współorganizowane wydarzenie jest częścią jej pracy dyplomowej. Karolina posiada dyplom BSc w dziedzinie rekultywacji gleby i BASc w biogeochemii.

Dr. Hrishikesh Ballal

Dr. Hrishikesh Ballal jest dyrektorem zarządzającym Geodesign Hub Pvt. Ltd. Uzyskał stopień doktora w dziedzinie projektowania przestrzennego w Centrum Zaawansowanej Analizy Przestrzennej na University College London.

Warsztaty w Katedrze Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu organizowane są z inicjatywy prorektora ds. studenckich i edukacji prof. dr hab. inż. Józefa Sowińskiego. Z ramienia Uczelni organizatorami są mgr inż. Małgorzata Świąder oraz mgr inż. Katarzyna Sabura-Mielnik, a koordynatorem wydarzenia jest dr inż. Jan Kazak.