Rzeczpospolita Polska

Kliniki weterynaryjne we Wrocławiu


Ze względu na panujące w naszym kraju zagrożenie COVID-19 Ambulatoria Klinik Weterynaryjnych oraz Pracownia Rezonansu Magnetycznego przyjmują od 4.05.2020 r. do odwołania, wyłącznie przypadki po uzgodnieniu telefonicznym.

więcej informacji


 

kliniki_weterynaryjne

Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu jest jednym z najlepszych w Polsce, ma status Krajowego Naukowego Ośrodka Wiodącego (KNOW). W 2015 roku otrzymał pozytywną ocenę Europejskiego Stowarzyszenia Wydziałów Medycyny Weterynaryjnej – European Association of Establishments for Veterinary Education (EAEVE).

know_logo       eaeve_upwr

Kliniki weterynaryjne znajdujące się przy placu Grunwaldzkim we Wrocławiu przyjmują i leczą zarówno małe zwierzęta – psy i koty, zwierzęta egzotyczne – małpy, papugi, szynszyle, świnki morski, lwy czy pingwiny, jak i zwierzęta gospodarskie.

Specjaliści zajmują się również rozrodem zwierząt, chorobami zakaźnymi, diagnostyką laboratoryjną i chirurgią weterynaryjną.

Kliniki weterynaryjne Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu świadczą pomoc zarówno podmiotom gospodarczym, jak klientom indywidualnym. Wśród naszych weterynarzy znajdują się eksperci z bardzo wielu dziedzin, więc wstępna diagnoza zawsze może zostać potwierdzona w jednej z naszych specjalistycznych poradni. Z usług uczelnianych ekspertów mogą skorzystać właściciele gospodarstw z okolic Wrocławia oraz mieszkańcy Wrocławia, którzy szukają profesjonalnej pomocy dla swoich pupili. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego przypadku, pomoc świadczoną w centrum Wrocławia (okolice placu Grunwaldzkiego) lub na miejscu – w przypadku zwierząt gospodarskich, gdy konieczny jest dojazd do chorego konia lub bydła.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wystarczy wybrać odpowiednią specjalizację i telefonicznie umówić się na wizytę. Klinika dla zwierząt z powodzeniem funkcjonuje już od kilkudziesięciu lat. Udało się nam pomóc setkom zwierząt domowych, gospodarskich oraz egzotycznych.