Rzeczpospolita Polska

Targi POL-ECO-SYSTEM 2017 - Polsko-Niemieckie Rozmowy Kooperacyjne

W dniach 17.10.2017 - 19.10.2017 w Poznaniu odbędą się Targi POL-ECO-SYSTEM 2017, podczas których będzie możliwość wzięcia udziału w Polsko-Niemieckich Rozmowach Kooperacyjnych z niemieckimi instytutami, zrzeszeniami i firmami na stoisku Federalnego Ministerstwa Oświaty i Badań Naukowych (BMBF) oraz z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE i Niemiecką Centralą Wymiany Akademickiej (DAAD) – Przedstawicielstwem w Warszawie.

 

Rozmowy Kooperacyjne prowadzone są przez cały okres trwania Targów POL-ECO-SYSTEM 2017, na stoisku BMBF w paw. 5, stoisko nr 34.


Udział w rozmowach jest bezpłatny, a w razie potrzeby zapewniane są również nieodpłatnie wsparcie tłumaczy. 


W załączeniu:

Zaproszenie BMBF na Rozmowy Kooperacyjne

Formularz zgłoszeniowy 

Wykaz i szczegółowe profile wystawców


Formularz należy wypełnić w języku angielskim i odesłać e-mailem na adres:  najpóźniej do 13 października 2017r. Wcześniejsze nadesłanie formularza umożliwi uwzględnienie Państwa preferencji dotyczących terminów spotkań.


Zachęcamy do udziału w Niemieckim wieczorze badań naukowych i rozwoju w środę, 18 października 2017, o godz. 17.30, w pawilonie 11 (Iglica) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, organizowanym przez niemieckie Federalne Ministerstwo Edukacji i Badań Naukowych (BMBF) we współpracy z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową (AHK Polska).