Rzeczpospolita Polska

Ambulatorium i gabinety specjalistyczne

przychodnia_dla_psow_i_kotow

 

Kontakt

Przychodnia dla psów i kotów
Katedry Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu


Pl. Grunwaldzki 47, 50-366 Wrocław
Tel. 71 320 53 71

Godziny otwarcia:
w dni powszednie od 9:00 do 20:00
w soboty od 9:00 do 14:00
w niedziele i święta od 9:00 do 12:00 (tylko pacjenci na kontynuację leczenia)

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja na wizyty.
Pacjenci umówieni przyjmowani są w pierwszej kolejności.

plik PDF Dyżury lekarzy w Ambulatorium Małych Zwierząt we wrześniu 2020 plik PDF, 577.35 KB
2020-08-27 11:59
plik PDF Dyżury lekarzy w Ambulatorium Małych Zwierząt w sierpniu 2020 plik PDF, 590.08 KB
2020-07-21 09:54

Podejrzewasz, że twój pies lub kot może być chory? Specjaliści Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu służą pomocą. Umów się telefonicznie na konsultację w naszej klinice przy placu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Weterynarz zbada psa lub kota, postawi diagnozę, zaproponuje leczenie lub skieruje na dalsze badania do poradni specjalistycznej. 

Przychodnia dla psów to pierwsza droga kontaktu, gdy obserwujesz brak apetytu lub osłabienie u czworonoga. Wczesne reagowanie to podstawa dobrego zdrowia. Podobnie jest z profilaktyką. Zapraszamy na okresowe badania pupili. Przychodnia dla kotów to miejsce, w którym raz na jakiś czas należy przejrzeć uzębienie, sprawdzić kartę szczepień i zważyć swojego podopiecznego. Nie warto pozostawać obojętnym nawet na pozornie niegroźne objawy, takie jak: zmatowienie sierści, nietypowy apetyt lub picie zwiększonej ilości wody. Wszystkie te oznaki potencjalnie mogą być objawami choroby, którą należy zacząć leczyć. 

Nasi weterynarze przyjmują we Wrocławiu nie tylko psy i koty. Specjaliści Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu pomogą również małym zwierzętom domowym, takim jak chomiki, świnki morskie czy króliki. Kompleksowa pomoc świadczona jest również zwierzętom egzotycznym (węże, iguany, żółwie) oraz gospodarskim (krowy, konie, świnie, kury, gołębie). Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z wachlarzem naszych usług – zwłaszcza z ofertą poradni specjalistycznych, w których świadczona jest profesjonalna pomoc zwierzętom potrzebującym opieki stomatologicznej, onkologicznej, neurologicznej, dermatologicznej, kardiologicznej czy jakiejkolwiek innej. Zapoznaj się z grafikiem dyżurów lekarzy Ambulatorium Małych Zwierząt i umów się na wizytę.