Wykład Doroty Nawojczyk w ramach forum MEETINGS FOR DIALOGUE

Zapraszamy na kolejny wykład gościnny do Studium Języków Obcych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w ramach forum MEETINGS FOR DIALOGUE.

Celem naszych spotkań jest budowanie motywacji do uczenia się języków obcych poprzez pokazanie, że język potrzebny jest nam do komunikacji, a ona służy temu, aby dialog między nami był możliwy. Dialog pomiędzy starym i nowym, dialog pomiędzy teorią i praktyką, dialog pomiędzy różnymi przekonaniami i postawami życiowymi.

Naszym kolejnym gościem jest pani Dorota Nawojczyk, nauczycielka języka polskiego i angielskiego, od lat związana z oddziałami międzynarodowymi w szkołach, a obecnie dyrektorka Dwujęzycznego Gimnazjum ATUT oraz Międzynarodowego Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu.

Wykład w języku angielskim połączony z dyskusją i zatytułowany

„What Animal Is Your Mind Right Now?
On How Mindfulness Helps Us Tame Ourselves”

odbędzie się w piątek 3 czerwca 2016 w budynku SJO przy ul. Mikulicza-Radeckiego 6, w sali 304, w godz. 12.15–13.45.