Konferencja pt. "Harmonia Koni w Medycynie Naturalnej i Sportowej"

plakat

Prowadzącą konferencję Joyce Harman ze Stanów Zjednoczonych jest uznanym lekarzem medycyny weterynaryjnej na całym świecie. Po raz pierwszy w Polsce na konferencji prezentowany będzie holistyczny aspekt konia w medycynie weterynaryjnej i sportowej. Prelegentka jest specjalistką z zakresu fizjoterapii koni, medycyny alternatywnej, a także medycyny sportowej oraz fizjologii treningu koni. Joyce Harman jest autorką wielu publikacji naukowych oraz książek o dopasowaniu siodeł. Konferencja jest skierowana do hodowców, trenerów, jeźdźców, właścicieli koni, zoofizjoterapeutów, a także lekarzy weterynarii. Tematyka ta zainteresuje również studentów wydziałów zootechnicznych, weterynaryjnych i pokrewnych, gdzie przekazywana jest wiedza z zakresu hipologii. Konferencja zaplanowana jest na około 200-250 uczestników.

Strona internetowa konferencji: www.konferencjajoyceharman.pl