II Ogólnopolska Konferencja Innowacyjni Naukowcy pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Logo

Klaster B+R&I pragnie serdecznie zaprosić na „II Ogólnopolską Konferencję Innowacyjni Naukowcy” nad którą patronat honorowy objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jest to kolejna edycja wydarzenia, które otrzymuje wiele pozytywnych opinii uczestników oraz patronów.

„II Ogólnopolska Konferencja Innowacyjni Naukowcy” odbędzie się 28.10.2016 r. we Wrocławiu! Zapraszamy do odwiedzenia strony www.innowacyjninaukowcy.pl oraz do kontaktu z nami pod adresem .

Udział w konferencjach Innowacyjni Naukowcy wiąże się z:

• zapoczątkowaniem interdyscyplinarnych kontaktów, umożliwiających nawiązanie współpracy,
  • zwiększeniem swojego dorobku naukowego (udział w konferencji, publikacja w monografii z numerem ISBN!),
  • dobrym i efektywnym spędzeniem czasu w gronie najbardziej pomysłowych ludzi ze świata nauki,
  • możliwością wygrania nagrody za najlepszy poster lub referat (głosowanie uczestników).

Każdy z uczestników konferencji otrzyma imienny certyfikat uczestnictwa, a osoby decydujące się na wygłoszenie referatu lub przedstawienie posteru mogą również liczyć na uwzględnienie afiliacji w certyfikacie.

Zapisy na II Ogólnopolską Konferencję Innowacyjni Naukowcy kończą się 14.10.2016 r., dlatego już dziś zachęcamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego i zapewnienia sobie miejsca na tym prestiżowym wydarzeniu. Ilość miejsc ograniczona.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Klastra B+R&I (Badań i Rozwoju oraz Innowacji)

www: www.innowacyjninaukowcy.pl
tel: 505-073-322