Kongres Polskiej Ligi Ukraińskich Studentów

W dniu 17 listopada 2016 roku w Warszawie odbędzie się Kongres Polskiej Ligi Ukraińskich Studentów – największe spotkanie ukraińskiej młodzieży akademickiej, studiującej w uniwersytetach i koledżach polskich, z okazji Międzynarodowego Dnia Studenta.

Jest to wydarzenie, na które zapraszamy wszystkich ukraińskich studentów z całej Polski. Celem Kongresu będzie rozpoczęcie stałych relacji i współpracy z liczną społecznością ukraińskich studentów w Polsce, wspieranie młodych ludzi w ich własnym rozwoju, w tym pomoc prawna i poradnictwo zawodowe. Jesteśmy gotowi i mamy duże doświadczenie we wspieraniu takich inicjatyw na płaszczyźnie rozwijających się stosunków kulturalno-ekonomicznych pomiędzy Polską i Ukrainą.

W ramach kongresu członkowie Zrzeszenia Biznesu Ukraińskiego w Polsce zaprezentują dwa projekty:

• Studencka giełda pracy
  • Studencka szkoła STARTUP

Data: 17 listopada 2016 roku
Godzina: 17:00 – 19:00
Miejsce: Uniwersytet Koźmińskiego (ul. Jagiellońska 57/59, Warszawa)

Zapraszamy do uczestnictwa studentów szkół wyższych.

Więcej informacji, rejestracja