MEETINGS FOR DIALOGUE – wykład „How Following My Dreams Turned Me into a Nomad"

plakat_meetings_for_dialogue

W ramach forum MEETINGS FOR DIALOGUE zapraszamy na wykład gościnny w języku angielskim do Studium Języków Obcych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Celem naszych spotkań jest budowanie motywacji do uczenia się języków obcych poprzez pokazanie, że język potrzebny jest nam do komunikacji, która służy temu, aby dialog między nami był możliwy – dialog pomiędzy starym i nowym, dialog pomiędzy teorią i praktyką, dialog pomiędzy różnymi przekonaniami i postawami życiowymi.

Naszym kolejnym gościem jest Kay Grey rodowita Angielka zafascynowana Polską. Kay jest współautorką podręcznika szkolnego Design & Technology Foundations Food Technology Key Stage 3. Jej pasją są podróże, poznawanie nowych kultur, jak również wzornictwo tkanin i żywienie człowieka. Zanim przyjechała do Polski w 2013 roku pracowała w Wielkiej Brytanii jako nauczyciel projektowania tkanin i technologii żywności.

Wykład zatytułowany How Following My Dreams Turned Me into a Nomad połączony z dyskusją odbędzie się we wtorek 5.12.2017 w budynku SJO przy ul. Mikulicza-Radeckiego 6, w sali 104 w godz. 12.00-13.30.