Visiting Professors 2019 – Prof. Mounir Tarek na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu

Visiting Professors: prof. Mounir Tarek

Zakład Biologii Molekularnej i Komórkowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu serdecznie zaprasza na wykład, seminarium i warsztaty jednego z najbardziej cenionych na świecie specjalistów z dziedziny chemii obliczeniowej, biofizyki i modelowania molekularnego – Profesora Mounir’a Tarek’a z Francuskiego Narodowego Centrum Badań Naukowych Uniwersytetu Lotaryńskiego w Nancy we Francji.

Sesja bioinformatyczna z wykładem:

• 1 marca 2019, godz. 15:45
    Drug delivery through cell membranes: What can we learn from Molecular Dynamics simulations
    Sala wykładowa W1 im. L. Kuczyńskiego Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich, ul. Borowska 211

Seminarium:

• 2 marca 2019, godz. 15.30
    Molecular Dynamics Simulation in cell membrane design and prediction
    Sala seminaryjna Zakładu Biologii Molekularnej i Komórkowej Uniwersytetu ul. Borowska 211A; liczba miejsc ograniczona – zapisy na seminarium:

Warsztaty:

• 2 marca 2019, godz. 17.00
    Basis of molecular dynamics simulation and applications

Wykłady realizowane są w ramach programu Visiting Professors funduszu Scientiae Wratislavienses