III Międzynarodowa konferencja „EIMERIANA AVIA – Kokcydioza drobiu i inne choroby inwazyjne drobiu – aktualne wyzwania”

Zakład Chorób Ptaków, Zwierząt Egzotycznych, Futerkowych i Laboratoryjnych
Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Zakład Chorób Ptaków, Katedry Patologii i Diagnostyki Weterynaryjnej,
Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

zapraszają na

III Międzynarodową Konferencję

Konferencja, z udziałem wybitnych wykładowców zagranicznych i krajowych, odbędzie się w dniach 21-22 lutego 2020 r. w Hotelu Haston (ul. Irysowa 1-3; 51-117 Wrocław).

Koszt uczestnictwa w Konferencji (udział w wykładach, materiały konferencyjne, przerwy kawowe, obiady, spotkanie integracyjne) wynosi 550 PLN (z VAT).

Wpłat należy dokonywać na konto 62 1020 5242 0000 2102 0029 2045 umieszczając w tytule wpłaty dopisek Eimeriana D120/0017/19 oraz imię i nazwisko uczestnika.

W dniu poprzedzającym Konferencję 20.02.2020 odbędą się warsztaty szkoleniowe

BLOK I “Tajemnice skoringu i badań Elanco HTSi”

BLOK II “Techniki szczepień przeciwko kokcydiozie i zasady kontroli ich skuteczności”

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 700 PLN (z VAT).

Zgłoszenia prosimy kierować drogą internetową – formularz na stronie internetowej Konferencji.

Dalsze informacje na temat Konferencji i Warsztatów na stronie http://eimeriana-avia.pl