Namibia – prelekcja i relacja z podróży członków Studenckiego Koła Naukowego Zoologów i Ekologów

namibia

Zapraszamy studentów i pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz pozostałych zainteresowanych na relację z wyprawy członków Studenckiego Koła Naukowego Zoologów i Ekologów do Namibii.

Podczas prelekcji studenci przedstawią swoje wrażenia, opinie oraz obserwacje poczynione w czasie pobytu w Namibii, a także opowiedzą o genezie wyprawy i jak odpowiednio przygotować się na taką podróż. Postarają się także zachęcić do tego wyjazdu studentów, którzy chcą zwiedzić Afrykę i sprawdzić w praktyce relacje podróżników.

Dodatkowo wyświetlony zostanie autorski film pt. "Odkrywając Namibię", powstały w całości z wykonanych przez nich nagrań.

Jeżeli od dziecka marzyliście o podróży do Afryki, interesujecie się egzotycznymi miejscami, lub po prostu jesteście ciekawi, co nasi studenci robili w Namibii i dlaczego w ogóle tam polecieli, to zapraszamy 30 stycznia do sali AZ na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (ul. Chełmońskiego 38c). Wstęp wolny.

Strona wydarzenia na Facebooku