Rzeczpospolita Polska

Rok 2019

XXIV Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych

16 - 17.05.2019Wrocław
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu uprzejmie informuje, że w dniach 16-17 maja 2019 roku organizuje XXIV Międzynarodową Konferencję Studenckich Kół Naukowych (XXXVI Sejmik SKN).

Visiting Professors 2019 – prof. Stephan Doering na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu

21 - 23.05.2019Wrocław
Visiting Professors, fundusz Scientiae Wratslaviensis: prof. Stephan Doering

VI Ogólnopolski Kongres Tutoringu: między wspieraniem i wymaganiem

31.05 - 01.06.2019Wrocław

Ogólnopolski Kongres Tutoringu jest wyjątkową przestrzenią spotkania pasjonatów wysokiej jakości edukacji, którzy uważają, że na wszystkich poziomach może być ona bardziej spersonalizowana, nastawiona na rozwijanie talentów i mocnych stron.

Organizowany jest przez Collegium Wratislaviense. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu jest partnerem strategicznym Kongresu.

Spotkanie brokerskie BioHorizon SC2 and KET-B Brokerage Event

03 - 04.07.2019Bruksela
Organizatorzy: Sieć Punktów Kontaktowych realizująca projekt BioHorizon oraz Komisja Europejska.

VIII Ogólnopolska Konferenca „GIS w Nauce”

10 - 11.06.2019Wrocław
W imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszamy do udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji „GIS w Nauce”. Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do dyskusji nad wynikami badań oraz wymiany doświadczeń między badaczami i praktykami wykorzystującymi w swej pracy systemy informacji geograficznej.

XXII Międzynarodowa konferencja naukowa „Okres międzyciążowy u bydła – trzy najważniejsze miesiące”

13 - 14.06.2019Polanica-Zdrój
Organizatorzy: Katedra Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich UP we Wrocławiu, Dolnośląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna, Sekcja Fizjologii i Patologii Przeżuwaczy PTNW oraz Teatr Zdrojowy w Polanicy-Zdroju

Jubileuszowa 50. Konferencja Naukowa „Aktualne problemy w patologii drobiu”

28 - 30.06.2019Polanica-Zdrój
Organizatorzy:
Katedra Epizootiologii z Kliniką Ptaków i Zwierząt Egzotycznych Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
oraz
Sekcja Fizjologii i Patologii Ptaków Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych

XV Kongres „Problemy w rozrodzie małych zwierząt: płodność, ciąża, noworodek”

12 - 13.10.2019
Organizatorzy: Katedra Rozrodu Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Towarzystwo Biologii Rozrodu, Komitet Nauk Weterynaryjnych i Biologii Rozrodu PAN, Dolnośląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna, Polskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt

VI Międzynarodowa konferencja „Cyfryzacja edukacji na uczelniach przyrodniczych”

Zapraszamy do uczestnictwa w VI Międzynarodowej konferencji „Cyfryzacja edukacji na uczelniach przyrodniczych” organizowanej przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i Narodowy Uniwersytet Przyrodniczy Ukrainy w Kijowie. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 20-21 listopada 2019 roku w siedzibie naszej uczelni.