Rzeczpospolita Polska

Rok 2012

Zaproszenie na Koncert Noworoczny

Katalog prac plastycznych studentów i pracowników Instytutu Architektury Krajobrazu, znanych wrocławskich plastyków, a także specjalnych darów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Kardynała Henryka Gulbinowicza.

Wieczór kolęd

04.01.2013

Zapraszamy na Wieczór kolęd. Wystąpią: Chór Kameralny Le Colisee z Erkelenz kierownictwo dr Thomas Kalish, Chór Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, kierownictwo prof. Alan Urbanek, 4 stycznia 2013 roku godz. 18.00, Patio w gmachu głównym Uniwersytetu ul. Norwida 25

Aktualizacja systemu pocztowego

29.12.2012
29 grudnia br. w godzinach 12.00-23.59 wykonane zostaną prace, polegające na aktualizacji systemu pocztowego oraz obsługujących go serwerów. W związku z tym system pocztowy może być niedostępny w ww. godzinach. Równocześnie informuję, że prowadzone prace nie będą ingerowały w zawartość kont pocztowych.

Konkurs na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce

Już po raz trzeci Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” – działając w ramach prowadzonego wspólnie z KRASP programu „Study in Poland” –  ogłasza konkurs INTERSTUDENT 2012 na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce. 

Oferta programowa FNP w 2013 roku

Oferta programowa FNP w 2013 roku. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami.

WrOpenUp – konkurs dla studentów

Bezpłatne warsztaty międzykulturowej prowadzone przez trenerów z Google, HP, IBM,
zainteresowanym, dodatkowo warsztaty dziennikarskie i artystyczne prowadzone przez praktyków.

Konkurs Student–Wynalazca

Zapraszamy do wzięcia udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca, organizowanego przez Politechnikę Świętokrzyską w ramach projektu pt. „Systemowe wsparcie wynalazczości studenckiej” - program Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Kreator innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”.

X edycja konkursu WROCŁAWSKA MAGNOLIA

Zapraszamy do udziału w konkursie „WROCŁAWSKA MAGNOLIA” skierowanym do absolwentów wrocławskich uczelni, których prace magisterskie, obronione w roku akademickim 2011/2012, dotyczyły zagadnień poprawy szeroko pojętej jakości życia wrocławian.

Stypendia Wyszehradzkie na rok akademicki 2013/2014

Dział Współpracy z Zagranicą informuje o stypendiach dla najlepszych absolwentów uczelni przyznawanych przez Fundusz Wyszehradzki na rok akademicki 2013/2014.

Akcja profilaktyczna – Scanmed Multimedis Wrocław

Akcja profilaktyczna w placówce AKAMEDIK. W ramach akcji profilaktycznej proponujemy Państwu bezplatne badania cytologiczne, instruktaż samobadnia piersi.