Rzeczpospolita Polska

Rok 2013

Koncert Noworoczny 2014

10.01.2014

Prace są nieodpłatnie przekazane przez: Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego Metropolitę Wrocławskiego, Ks. Kardynała Henryka Gulbinowicza, Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu prof. Romana Kołacza, a także studentów i pracowników Instytutu Architektury Krajobrazu oraz artystów – przyjaciół uczelni.

XI edycja konkursu „WROCŁAWSKA MAGNOLIA”

Zapraszamy absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu do udziału w konkursie Prezydenta Wrocławia „WROCŁAWSKA MAGNOLIA” skierowanym do absolwentów wrocławskich uczelni, których prace magisterskie, obronione w roku akademickim 2012/2013.

Zaproszenie na zebranie Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Dietetyki

Zaproszenie na zebranie Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Dietetyki, które odbędzie się w dniu 17 grudnia 2013 roku, o godzinie 1730.

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Student-Wynalazca”

Zapraszamy do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Student-Wynalazca”. Konkurs organizowany przez Politechnikę Świętokrzyską adresowany jest do studentów studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia oraz absolwentów, którzy w trakcie studiów byli twórcami lub współtwórcami wynalazku, wzoru użytkowego lub przemysłowego, zgłoszonego do ochrony.

Konkurs Diamentowy Grant

Nawet po 200 tys. zł mogą otrzymać wybitni studenci na własne badania naukowe. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło w poniedziałek trzecią edycję konkursu Diamentowy Grant, który pomóc ma młodym badaczom w zrobieniu szybkiej kariery naukowej.

Jesień w Operze i Filharmonii

Koncerty i spektakle w operze i filharmonii.

Bezpłatne studia podyplomowe „Odnawialne źródła energii”

Bezpłatne studia podyplomowe „Odnawialne źródła energii” – dowiedz się więcej: www.up.wroc.pl/allinclusive

Stypendia rektora w roku akademickim 2013/2014

Stypendia rektora w roku akademickim 2013/2014