Rzeczpospolita Polska

Arkanalia 2013

Uwaga!
Dokument, który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

 

Samorząd Studencki i Rada Mieszkańców DS. Arka serdecznie zapraszają do wspólnej zabawy w dniach 17 i 18 maja.

Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. Pierwszego dnia odbędą się pokazy tańca brzucha przez grupę Mahakala, będzie można posłuchać freestyle’u dwóch formacji: Czerwo&Zordon oraz Szarość intencji, bawić się na Arkotece oraz prezentować swoje umiejętności w Talent Show- otwartej scenie dla każdego. Piątek zakończy się seansem filmowym do godziny 4 nad ranem!

Sobota (18 maja) będzie dniem koncertów i muzyki w wielu stylach. Usłyszymy 5 zespołów, które przyjechały z różnych zakątków kraju, zespół Echoe prezentujący rock oraz funky, Creation: 6 i ich mocne brzmienia, zarówno covery jak i piosenki własne, zespół Arkanoid, składający się z mieszkańców DS Arka i wykonujący znane polskie i zagraniczne piosenki w różnym stylu, zespół Na odwrót oraz kabaret Tiruriru.

Święto juwenaliowe DS Arka oraz Uniwersytetu Przyrodniczego zakończy rockowy zespół Anomy jako gwiazda wieczoru. Całą imprezę zakończy pokaz fajerwerków. W ciągu całego dnia do dyspozycji kiermasz z licznymi stoiskami SKN: Węglowodanów, „Apis”, Browarnictwa, Hodowców Drobiu, Antropologów Juvenis, Teriologów, Oriflame BASF oraz pamiątkami z Arkanaliów.

Zapraszamy na grilla, muzykę i konkursy.

 

ProgramWięcej informacji

 

arka