Koncert Jubileuszowy 50 lat minęło… czyli Benefis Bolesława Gromnickiego

Koncert Jubileuszowy 50. lat minęło…

czyli

Benefis Bolesława Gromnickiego

z udziałem

Krystyny Giżowskiej, Haliny Kunickiej, Adama Zwierza, Alicji Majewskiej, Krystyny Sienkiewicz, Bohdana Łazuki, Włodzimierza Korcza, Andrzeja Rosiewicza, Stanisława Szelca, Stanisława Mikulskiego, oraz Aleksandra Mazura z Orkiestrą.

28 czerwca  godz. 19.00, Sala Koncertowo-Audytoryjna przy Hali Stulecia we Wrocławiu

Benefis Bolesława Gromnickiego, to trzygodzinna doskonała zabawa na najwyższym poziomie artystycznym, którą gwarantują zaproszeni przez Benefisanta goście (a jednocześnie wykonawcy), gdyż każdy z nich zaprezentuje swoje największe przeboje.

Zapisy na bilety:

Dział Gospodarczy Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ul. Norwida 26, pokój 6

Bilety w cenie 120 zł/100 zł, dla pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego 10% zniżka.

Więcej o koncercie: http://www.polest.eu/koncerty.html

Plakat informacyjny

Bolesław Gromnicki

Jeden z niewielu polskich artystów estradowych, parających się trudną sztuką parodii, którą posiadł w stopniu zasługującym na pełne uznanie. Jest aktorem i piosenkarzem, co pozwala mu na stworzenie tak rzadko spotykanej postaci showmana. Już ponad 50 lat występuje zawodowo na estradach w kraju i za granicą. Oklaskiwała go publiczność USA, Kanady, RFN, Francji – w słynnej Paryskiej Olimpii, oraz na estradach państw wschodniej Europy. Jego talent i inwencje twórczą podkreślali recenzenci takich pism, jak: Times, Le Monde. Obdarzony świetnymi warunkami głosowymi, dużą muzykalnością, rzadkim talentem parodystycznym i prawdziwą vis comicą, Bolesław Gromnicki zastępuje orkiestrę i plejadę solistów. Tworzy widowisko rozrywkowe, które spotyka się z aplauzem każdej publiczności.