Koncert Noworoczny - Edyta Geppert, aukcja charytatywna

koncert_noworoczny_geppert4

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu już po raz szósty jest organizatorem Koncertu Noworocznego i aukcji charytatywnej.

Tegoroczna aukcja jest wyjątkowa ze względu na ofiarodawców darów, które przekazali: Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pani Anna Komorowska, Pani Premier Ewa Kopacz, Pani Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Lena Kolarska-Bobińska, Jego Ekscelencja apb. Józef Kupny – Metropolita Wrocławski, Jego Eminencja Kardynał Henryk Gulbinowicz, Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz i Grzegorz Pietruńko – dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Dary na aukcję ofiarowali też pracownicy uczelni oraz Pani Maria Kołacz, Małżonka Rektora. Fanty związane ze zwycięskim meczem piłki nożnej Polska:Niemcy podczas eliminacji do Mistrzostw Europy przekazali też sławni piłkarze: Zbigniew Boniek – prezes PZPN i Sebastian Mila – zawodnik Śląska Wrocław oraz piłkarskiej reprezentacji Polski. Wszystkie prace w oprawach zostaną zaprezentowane na wystawie w dniu aukcji, 9 stycznia 2015 r. w Centrum Dydaktyczno-Naukowym.

Katalogi można kupić w:

• Dziekanatach,
  • Siedzibie Samorządu Studenckiego,
  • Portierni budynku głównego, ul. Norwida 25.

Wpłata 10 zł za katalog

(można zapłacić więcej; tyle, na ile zachęca szczodrość a pozwala zasobność portfela)

Pojemniki na losy na loterię znaleźć można na portierniach:

• Budynku głównego, Norwida 25,
  • Centrum Dydaktyczno-Naukowego, pl. Grunwaldzki 24A
  • Wydziału Nauk o Żywności, Chełmońskiego 37/41

Pobierz katalog

Zaproszenia na koncert są:
  • dla pracowników wydziałów w dyspozycji dziekanów
  • dla pracowników administracji (jednostek pozawydziałowych, międzywydziałowych, ogólnouczelnianych i administracji) w dyspozycji kanclerza

Sponsorzy strategiczni

logo___mpwik
     max_bud

Zakład Robót Ogólnobudowlanych i Instalatorskich s.c. Z. Kozakiewicz, M Kozioł

PUH Luxmal Henryk Kluska

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby udzielić Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci” wsparcia finansowego, a nie mogą wziąć udziału w koncercie, do dokonywania wpłat na konto fundacji.

Nr konta: 69 1140 1140 0000 2052 8800 1001 (PLN)
Fundacja „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”
Al. Wiśniowa 36, 53-137 Wrocław