Rzeczpospolita Polska

Rok 2016

Bal sylwestrowy na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

2016-12-02
Zapraszamy na Bal sylwestrowy na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Zaproszenie na Opłatek Akademicki

2016-12-15

Mile widziani na Opłatku Akademickim są wszyscy, którzy czują się związani ze środowiskiem akademickim i Każdego serdecznie zapraszamy.

[Top500] Szkolenia PolDoc - oferta na grudzień

2016-12-01
Zapraszamy do uczestnictwa w grudniowych szkoleniach! Oferta skierowana jest do młodych naukowców – doktorantów i doktorów chcących poszerzać swoje kompetencje zawodowe. Oferujemy niezwykle bogatą ofertę szkoleniową, przygotowaną m.in. w oparciu o propozycje uczestników pierwszego Forum Karier Naukowych. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie temat dla siebie!

Nabór wniosków do VII edycji konkursu "Student-Wynalazca"

2016-12-20

Konkurs jest adresowany do studentów, doktorantów i absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami/współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą.

Ruszają kolejne nabory do programów TEAM, TEAM-TECH i TEAM-TECH Core Facility

2016-11-16

Od 15 listopada br. do 16 stycznia 2017 r. wybitni uczeni z całego świata mogą aplikować o granty na prowadzenie innowacyjnych badań w konkursach TEAM, TEAM-TECH i TEAM-TECH Core Facility realizowanych przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Dofinansowanie mogą uzyskać zarówno instytucje naukowe, jak i firmy. Do zdobycia jest łącznie 42 mln złotych.

Rusza VI edycja Diamentowego Grantu

2016-11-21
To już VI edycja Diamentowego Grantu – największego w Polsce konkursu dla początkujących badaczy. Oprócz dofinansowania prowadzonych przez siebie badań, laureaci programu otrzymają również możliwość wcześniejszego rozpoczęcia doktoratu.

Wrocławskie ZOO poszukuje wolontariuszy

2016-11-29
Fundacja DODO, działająca od 15 czerwca 2016 r. we wrocławskim ogrodzie zoologicznym, poszukuje wolontariuszy– osób z pasją, dysponujących wolnym czasem (w dowolnym wymiarze), w każdym wieku i każdej profesji!

Grudniowa Pijafka – zapraszamy!

2016-12-12
Szczegółowy rozkład grudniowych akcji krwiodawstwa.

Plantacja | Nowe Horyzonty – Przynieś szklankę!

2016-12-14
Weź udział w pierwszym etapie tworzenia wyjątkowej artystyczno-roślinnej instalacji Alicji Patanowskiej!

Zaproszenie na Warsztaty ELSEVIER: SCOPUS, SciVal, SciVal Funding

2016-12-12

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o warsztatach organizowanych przez Bibliotekę Główną. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału, szczegóły spotkania i agenda w ogłoszeniu.