Panel Badań Społecznych - zaproszenie do udziału w ankietach

Zapraszamy do uczestnictwa w Panelu Badań Społecznych

Zakład Stosunków Międzygrupowych na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego uruchomił Panel Badań Społecznych, czyli bazę osób chętnych do udziału w serii internetowych badań psychologicznych. Wszystkie badania wynikają z chęci zrozumienia mechanizmów kierujących życiem społeczeństw i jednostek.

Aby dołączyć do Panelu Badań Społecznych, wystarczy zarejestrować się na stronie (klikając w link http://panel.psych.uw.edu.pl) i wziąć udział w badaniu wstępnym.

Każdej internetowej ankiecie będzie towarzyszyło losowanie nagród. Wśród uczestników badania wstępnego zostaną rozlosowane czytnik e-booków Kindle oraz 10 kart prezentowych empik o wartości 50 zł.

Udział w badaniach jest dobrowolny i będzie go można przerwać w każdej chwili, a wszystkie badania w ramach panelu mają charakter anonimowy – analizujący dane badacze nie mają dostępu do adresów mailowych uczestników.

Więcej informacji na Facebooku

plik PDF Panel Badań Społecznych - zaproszenie plik PDF, 121.69 KB