Rzeczpospolita Polska

Wrocław Game Fest 2016

Uwaga!
Dokument, który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

plakat

Wrocław Games Fest 2016 – planszowa uczta dla każdego!

Dużo mówi się ostatnio o grach planszowych i ich renesansie w Polsce. Wiele osób jednak nie zdaje sobie sprawy jak wciągającym i interesującym hobby są nowoczesne planszówki. Uważacie, że taka rozrywka jest przeznaczona dla dzieci? Jesteście w bardzo dużym błędzie!

Od sześciu lat we Wrocławiu odbywa się Międzynarodowy Festiwal Gier Planszowych – WROCŁAW GAMES FEST. Jest to największe tego typu wydarzenie na Dolnym Śląsku, jego współorganizatorem jest Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Tradycją takich wydarzeń, jest organizacja turniejów i konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Tego oczywiście nie zabraknie na tegorocznej edycji wrocławskiej imprezy. Jedną z atrakcji będzie także wielka strefa Trick Logic, czyli kreatywnych klocków na rodzaj domina, służących do budowy najróżniejszych konstrukcji, począwszy od "domino day", a na skomplikowanych budowlach wielopoziomowych kończąc.

Wszystkie atrakcje będą odbywać się pod okiem profesjonalnych animatorów, którzy nie tylko pomogą w wyborze odpowiedniej gry, ale także bez problemu wytłumaczą jej zasady. Jeżeli więc jesteś doświadczonym graczem, albo chciałbyś zobaczyć czym są nowoczesne gry planszowe - VI edycja Wrocław Games Fest jest wydarzeniem, którym powinieneś się zainteresować.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie imprezy: www.wroclawgamesfest.pl

VI edycja Międzynarodowego Festiwalu Gier Planszowych - WROCŁAW GAMES FEST 2016 odbędzie się 19 – 20 listopada 2016 w Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ul. Chełmońskiego 43.

WSTĘP WOLNY!