[Top500] Szkolenia PolDoc - oferta na grudzień

Zapraszamy do uczestnictwa w grudniowych szkoleniach! Oferta skierowana jest do młodych naukowców – doktorantów i doktorów chcących poszerzać swoje kompetencje zawodowe. Oferujemy niezwykle bogatą ofertę szkoleniową, przygotowaną m.in. w oparciu o propozycje uczestników pierwszego Forum Karier Naukowych. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie temat dla siebie!

W grudniu, dzięki wysokiej klasy specjalistom z różnych dziedzin dowiesz się między innymi - jak Efektywnie zarządzać sobą w czasie. W trakcie warsztatu nauczysz się wyznaczać priorytety oraz skutecznie planować swój czas zgodnie z zasadą life balance. Planowanie zadań i ustalanie priorytetów wymaga asertywności, dlatego też proponujemy szkolenie Asertywność, argumentacja i obrona własnego zdania. Przedstawimy Ci techniki, dzięki którym zwiększysz swoją szansę na wygraną w mediacjach. Zimowa aura nie sprzyja mobilizacji do pracy, dlatego spieszymy do Ciebie z warsztatem Automotywacja do pracy naukowej, podczas którego stworzysz swój indywidualny portret motywacyjny, wyznaczysz aktualny cel związany z pracą naukową i plan jego osiągnięcia. Współpraca na arenie międzynarodowej poszerza nasze horyzonty poznawcze – jednak różnice kulturowe potrafią stawiać przed nami bariery. Szkolenie Umiejętności współpracy międzykulturowej w kontekście akademickim pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie jak usprawnić współpracę w międzynarodowym zespole oraz co zrobić, żeby wspólna praca układała się jak najlepiej. Każdego z nas czeka wcześniej czy później rozmowa kwalifikacyjna – jeden z elementów naszej bitwy o wymarzone stanowisko pracy, z całą pewnością przyda się tutaj oręż w postaci wiedzy na temat Autoprezentacji na rozmowie kwalifikacyjnej. Na zajęciach poznasz mocne i słabe strony swojej aktualnej techniki autoprezentacji oraz dowiesz się jak odpowiednio zmodyfikować je aby osiągać lepsze wrażenie na odbiorcy – potencjalnym pracodawcy.

Mamy nadzieję, że nasza oferta jest dla Ciebie interesująca. W każdym z miast: Kraków, Łódź, Warszawa, Poznań przeprowadzimy dwa szkolenia z powyższej listy. Jeśli zdecydowałeś się na uczestnictwo, zapraszamy Cię na stronę PolDoc: http://poldoc.pl/szkolenia-i-doradztwo/zapisy-n... gdzie uruchomiliśmy zapisy. Do zobaczenia!

Wszystkich zainteresowanych działalnością Stowarzyszenia Doktorantów i Doktorów PolDoc zapraszamy do członkostwa! Zapisy przez formularz na stronie: http://poldoc.pl/stowarzyszenie/czlonkostwo