Rzeczpospolita Polska

Zapisy na przedmioty ogólnouczelniane

Uwaga!
Dokument, który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
zapisy_na_przedmioty_ogolnouczelniane_01

Zapisy na przedmioty ogólnouczelniane, realizowane w Zakładzie Nauk Humanistycznych, Studium Języków Obcych, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, odbywają się drogą elektroniczną w systemie USOSul.

Nie dotyczy studentów I semestru.

Jak się zapisać?

 1. Każdy student/studentka ma obowiązek wpisania się na przedmiot. Jeśli nie dokona wpisu w terminie, nie będzie miał możliwości uczestniczenia w zajęciach, co wiąże się z brakiem zaliczenia.
 2. W semestrze zimowym 2017/2018 zapisy odbywają się:
  - od 22 września 2017 od godz. 8:00 do 1 października 2017 do godz. 23:59
  (dla studentów stacjonarnych i niestacjonarnej weterynarii),
  - od 4 do 10 października 2017 (dla studentów niestacjonarnych pozostałych kierunków).
 3. Student/studentka dokonuje zapisu na przedmiot, w semestrze, w którym przewidziana jest jego realizacja (informacja ta zawarta jest w rozkładzie zajęć dla danego kierunku).
 4. Zapisy odbywają się na stronie https://ul.up.wroc.pl/. Instrukcja szczegółowa.

Oferta kursów i reguły organizacyjne

 • języki obce

  UWAGA! Zgodnie z regułami zapisów: „Studenci przystępujący do egzaminu (III rok, 5 semestr) otrzymują dwa żetony na zapisy: jeden na zapis do grupy ćwiczeniowej (zaliczeniowej), drugi na zapis do grupy egzaminacyjnej (egzamin jedynie na poziomie B2). Obu zapisów należy dokonać do tego samego prowadzącego”. Oznacza to, że student zapisuje się do tego samego prowadzącego, w pierwszej kolejności na ćwiczenia, a następnie na egzamin (który odbędzie się po 5 semestrze). Decydujący jest wybór lektora w grupie ćwiczeniowej. W rzadkich przypadkach, jeśli ktoś zdaje egzamin z innego języka, niż język wybrany na ćwiczeniach, ta reguła nie obowiązuje.

 • zajęcia WF

 • przedmioty humanistyczno-społeczne