Rzeczpospolita Polska

Rok 2018

Studencki Program Stypendialny realizowany przez Prezydenta Wrocławia

2018-10-18

Wrocław dokłada wszelkich starań, aby w skuteczny sposób wspierać młodych i zdolnych ludzi oraz tworzyć dla nich atrakcyjne warunki rozwoju naukowego, a także służyć wsparciem w rozwijaniu ich pasji i talentów. Przykładem takiego działania jest Studencki Program Stypendialny.

Nabór do Akademickiego Zespołu Pieśni i Tańca "Jedliniok"

2018-10-17

AKADEMICKI ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „Jedliniok” ogłasza nabór

Stypendia Fundacji Kościuszkowskiej w Stanach Zjednoczonych

2018-10-17

NAWA – program dla doktorantów

2018-10-15
Celem Programu jest zwiększenie mobilności międzynarodowej doktorantów poprzez umożliwienie im odbycia części studiów doktoranckich, prowadzenia badań naukowych, pozyskania materiałów do pracy doktorskiej lub publikacji naukowej, zrealizowania części programu „Doktorat wdrożeniowy”, prowadzenia zajęć dydaktycznych lub realizacji innych form aktywności naukowej lub akademickiej powiązanych z realizacją pracy doktorskiej w renomowanych zagranicznych ośrodkach na całym świecie.

Konstytucja dla nauki - spotkanie informacyjne - godziny rektorskie

2018-10-12

Rektor zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące wdrożenia na UPWr nowego Prawa o szkolnictwie wyższym i nauce.

Młodzi naukowcy na START!

2018-10-16
Aktualności Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Zaproszenie na „Wieczory pawłowickie”

2018-10-09
Serdecznie zapraszamy wraz z osobą towarzyszącą na koncert w sali reprezentacyjnej pałacu w Pawłowicach, w ramach cyklu spotkań pod nazwą „Wieczory pawłowickie”.

Młodzi naukowcy na START – trwa konkurs o prestiżowe stypendia FNP

2018-10-09
Do 31 października br. młodzi naukowcy z całej Polski mogą ubiegać się o prestiżowe stypendium START przyznawane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej.

Bezpłatne targi Made in Wrocław

2018-10-09

W pełni zautomatyzowana linia produkcyjna, tajniki technologii rozpoznawania twarzy, a do tego VR, AR, łaziki i drony. To wszystko wrocławskie firmy zaprezentują już 17 października podczas bezpłatnych targów Made in Wrocław.