Wykład Zdzisława Koczarskiego w ramach cyklu spotkań Meetings for Dialogue

W ramach językowego cyklu spotkań MEETINGS FOR DIALOGUE zapraszamy na wykład gościnny w języku angielskim do Studium Języków Obcych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Każde spotkanie to szansa, aby pokazać jak wyjątkowym kanałem porozumiewania się ludzi jest język, i jak bardzo otwiera on nam możliwości wszechstronnego rozwoju i kontaktu z innymi.

Naszym kolejnym gościem jest Zdzisław Koczarski – filolog i popularyzator idei języka międzynarodowego.

Wykład zatytułowany Ĉu esperanto estas viva lingvo? Is Esperanto a Living Language? połączony z dyskusją odbędzie się we wtorek 22.05.2018 w budynku SJO przy ul. Mikulicza-Radeckiego 6, w sali 308 w godz. 12.00-13.30.

Wykłady w ramach forum MEETINGS FOR DIALOGUE przeznaczone są dla studentów, ale mają charakter otwarty, więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych.