Rzeczpospolita Polska

Rekrutacja pracowników UPWr na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ 2018/19

Uwaga!
Dokument, który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Dział Współpracy z Zagranicą zaprasza pracowników UPWr do udziału w rekrutacji, dotyczącej dwóch typów wyjazdów w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/19:

  1. wyjazdy nauczycieli akademickich w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych na zagranicznych uczelniach partnerskich (mobilności typu STA);
  2. wyjazdy szkoleniowe pracowników UPWr, realizowane na zagranicznych uczelniach partnerskich lub w zagranicznych instytucjach nieakademickich (mobilności typu STT).

Rekrutacja trwa do 31.10.2018 r. lub do czasu wyczerpania środków finansowych.
Mobilności mogą być realizowane od lipca 2018 do końca września 2019.

Osoba zainteresowana udziałem w rekrutacji składa w Dziale Współpracy z Zagranicą wymagane dokumenty, tj. podanie o zakwalifikowanie na wyjazd wraz z odpowiednim załącznikiem:

  • Staff Mobility for Teaching - Mobility Agreement (program wykładów);
  • Staff Mobility for Training - Mobility Agreement (program szkolenia). 

W Dziale Współpracy z Zagranicą dokumenty przyjmuje Kamila Majchrzak (ul. C.K. Norwida 25, pok. 138, tel. 71 320 5288, e-mail: ), od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00.

Szczegółowe informacje dot. wyjazdów oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie internetowej UPWr: https://www.upwr.edu.pl/wspolpraca/41874/informacje_dla_pracownikow.html

Lista uczelni partnerskich w ramach programu Erasmus+ znajduje się tutaj: https://www.upwr.edu.pl/erasmus