Zbiórka wśród pracowników oraz studentów UPWr na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

wosp

W dniach 8 – 9 stycznia 2019 r. na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu wśród studentów oraz pracowników uczelni, zostanie przeprowadzona zbiórka, której celem będzie wsparcie 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tych dniach na uczelni będzie można spotkać przedstawicieli sztabu WOŚP działającego przy UPWr, który jest największym sztabem studenckim działającym we Wrocławiu (to ponad ponad 125 studentów wolontariuszy z wielu wrocławskich uczelni!). Zebrane środki pieniężne zostaną przekazane Fundacji WOŚP, w celu zakupu sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Gorąco zachęcamy do wsparcia Fundacji, każdy grosz się liczy,
bo
„POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE”

Sztab WOŚP przy UPWr zaprasza także na Galę podsumowującą 27. finał, która odbędzie się 13 stycznia o 21.30 w holu CDN. Na każdego czeka tort i wiele atrakcji.

Strona wydarzenia na Facebooku