XVI edycja „Wrocławskiej Magnolii” – konkursu na prace magisterskie dotyczące poprawy jakości życia wrocławian

wroclawska_magnolia_8

Zapraszamy absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu do udziału w konkursie Prezydenta Wrocławia „WROCŁAWSKA MAGNOLIA” skierowanym do absolwentów wrocławskich uczelni, których prace magisterskie, obronione w roku akademickim 2017/2018 dotyczyły zagadnień poprawy szeroko pojętej jakości życia wrocławian, a w szczególności ochrony środowiska naturalnego – w tym głównie redukcji emisji dwutlenku węgla - jak również ochrony życia i zdrowia człowieka oraz zagospodarowania terenów zielonych w mieście.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych prac, a także dążenie do praktycznego ich wykorzystania. Tym samym ich autorzy, poprzez zdrożenie w życie swoich pomysłów, mają szansę przyczynić się do rozwoju naszego miasta. Dodatkowo najlepsze prace zostaną uhonorowane atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi!

Zgłoszenia uczestników XVI edycji konkursu „WROCŁAWSKA MAGNOLIA” należy przekazać do Działu Organizacji Studiów najpóźniej do 15 lutego 2019 roku. Wnioski powinny zawierać elektroniczne wersje: formularza zgłoszeniowego, pracy dyplomowej i opinii promotora oraz prezentację multimedialną z narracją głosową autora pracy. Formularz zgłoszeniowy powinien być sygnowany przez osobę zgłaszającą się do konkursu i przez dziekana.

Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym można znaleźć na stronach internetowych Wrocławskiego Centrum Akademickiego oraz u pełnomocnika rektora ds. konkursu „WROCŁAWSKA MAGNOLIA” prof. Józefa Sowińskiego.