„Gadżet UPWr!” – konkurs na slogan promujący Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

plecak_baner_2019

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na slogan promujący Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu! Zwycięskie hasło znajdzie się m.in. na torbach materiałowych i innych gadżetach promujących UPWr.

Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić hasło w komentarzu pod postem z ogłoszeniem o konkursie, zamieszczonym na profilu uczelni na portalu Facebook. Zwycięskie hasło zostanie wyłonione spośród pięciu sloganów wybranych przez Komisję Konkursową. Głosowanie zostanie przeprowadzone za pomocą ankiety zamieszczonej na profilu Uniwersytetu na portalu Facebook. Nagrodę główną w konkursie otrzyma osoba, której slogan zdobędzie najwięcej głosów w przeprowadzonej ankiecie.

Kryteria wyboru sloganu:

• długość hasła (nie może być dłuższe niż 40 znaków wraz ze spacjami)
  • oryginalność oraz potencjał marketingowy (slogan powinien być skierowany do określonej grupy docelowej, jaką są studenci)
  • chwytliwość
  • slogany nie mogą zawierać treści uznanych za wulgarne lub obraźliwe

Nagrody:

• nagroda główna: bluza Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, torba materiałowa ze zwycięskim sloganem promującym UPWr oraz dwa podwójne bilety do Dolnośląskiego Centrum Filmowego
  • nagrody dla autorów pięciu najlepszych haseł: torby materiałowe ze zwycięskim hasłem

Termin nadsyłania propozycji konkursowych:

19 marca 2019 r.

plik PDF Regulamin konkursu plik PDF, 242.75 KB