Zaproszenie na wykład „Innowacje w rolnictwie”

Biuro ds. rozwoju przedsiębiorczości i współpracy z gospodarką i Agro Ambasadorów firmy BASF na UPWr serdecznie zapraszają wszystkich studentów, doktorantów i pracowników  na wykład INNOWACJE W ROLNICTWIE.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie w czwartek 11.04.2019 r. o godzinie 10.45 w Budynku C3 - Centrum Dydaktyczno-Naukowego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy Pl. Grunwaldzkim 24A. Wykład poprowadzi Jakub Brol - dyrektor Marketingu Basf Polska Sp. z o.o.

Spotkanie jest realizowane w ramach współpracy partnerskiej programu Agro Ambasadorzy BASF na UPWr polegającego na promowaniu dobrych praktyk w ramach bioróżnorodności i zrównoważonego rolnictwa.

Dodatkowych informacji o programie Agro Ambasadorzy BASF chętnie  udzielą: Magdalena Kuryś () Jakub Śledź ().

Jeśli jesteś zainteresowany kierunkiem w jakim podąża innowacyjne rolnictwo - zapraszamy do udziału!

plik PDF Plakat informacyjny plik PDF, 488.19 KB
2019-04-04 13:17