Rzeczpospolita Polska

Zaproszenie na XIV spotkanie z cyklu „O wynalazkach po sąsiedzku”

Uwaga!
Dokument, który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

wpt

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić na kolejne XIV. spotkanie z cyklu „O wynalazkach po sąsiedzku”, które odbędzie się 14.06.2019 r. (piątek), od godz. 13:00, w sali konferencyjnej w bud. Sigma (parter).

Ideą cyklu spotkań jest poznanie firm ulokowanych na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego, wymiana doświadczeń i informacji oraz poszukiwanie możliwości wzajemnej współpracy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu również osoby spoza WPT – spotkanie stwarza okazję do poznania nowych partnerów biznesowych oraz nawiązania cennych kontaktów.

Podczas spotkania zaprezentują się firmy:

  • Nexwell Engineering
    Czy możesz sobie wyobrazić jak Twój dom integruje się z Twoim codziennym życiem? Inteligentny dom Nexo to nie sama integracja. To właściwy standard Twojego życia. Firma Nexwell proponuje także rozwiązania dla biznesu. Systemy znajdują zastosowanie w salach konferencyjnych, hotelach, budynkach biurowych i halach produkcyjnych.
  • TTA Techtra Sp.z o.o.
    Firma zajmuje się produkcja Gazowych Powielaczy Elektronowych (GEM), które znajdują zastosowanie w badawczych detektorach promieniowania jonizującego. Folie stosowane są w eksperymentach CMS (CERN), PANDA (GSI) czy w planowanym kosmicznym obserwatorium Imaging X-ray Polarimetry Explorer (IXPE). Na podstawie własnych prac B+R opracowano komercyjny detektor mionowy bazujący na technologii GEM.
  • SatRevolution S.A.
    Firma działa w obszarze nowych technologii kosmicznych wpisując się w trend Space 4.0 i zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem oraz testowaniem nanosatelitów. W planach przewiduje stworzenie konstelacji satelitów obserwacji Ziemi, liczącą ponad tysiąc jednostek – Real-Time Earth Observation Constellation (REC).

Po części prezentacyjnej zapraszamy na przerwę kawową, podczas której będą mieli Państwo możliwość swobodnej rozmowy i wymiany doświadczeń. Dla chętnych istnieje możliwość zorganizowania wizyty w Laboratoriach WPT.

Chęć udziału w spotkaniu prosimy zgłaszać mailowo lub telefonicznie 781-871-602 do dnia 11.06.2019 r.

dokument Word Formularz zgłoszeniowy dokument Word, 96.00 KB
2019-06-04 20:41