Rzeczpospolita Polska

Bezpłatne szkolenie dla studentów i absolwentów

cover_event_sof2020

Dołącz do Shapers of the Future! Nowa edycja rozwijających szkoleń dla młodych liderów z Europy Środkowej i Wschodniej, którzy dbają zarówno o innowacje, jak i o dobro publiczne.

Jeśli aktywnie działasz w organizacji pozarządowej, politycznej lub akademickiej, i uważasz, że osiąganie celów publicznych przez innowacje jest ważne, powinieneś zgłosić się do tego programu!

Uczestnicy będą pracować w międzynarodowej grupie pod okiem ekspertów i trenerów, żeby poszerzyć wiedzę na temat Design Thinking, innowacji społecznych i doskonalić umiejętności pracy zespołowej i kreatywności.

Co gwarantujemy? Świetną atmosferę, zespół profesjonalnych trenerów i praktyczną wiedzę, którą wykorzystasz w codziennej pracy. Jeśli nie mieszkasz w Krakowie, nie musisz się martwić o zakwaterowanie i wyżywienie - zapewniamy to wszystko na czas trwania warsztatów.
Całość prowadzona w języku angielskim!

Nie czekaj! Wypełnij formularz i zgłoś się już dziś!>> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewuvC6IbA_mrJk3jxb7txPMKD3O-WkRDvfr_zNXJxCePWMgA/viewform

KIEDY: 7-10 październik 2020
GDZIE: Kraków
DLA KOGO: studenci, absolwenci, młodzi przedsiębiorcy z Europy Centralnej i Wschodniej
TERMIN ZGŁOSZEŃ: 21 września 2020

Program opracowany i zorganizowany przez Fundację Warsztat Innowacji Społecznych, Fundację Konrada Adenauera oraz Województwo Małopolskie.

Więcej informacji znajdziesz w wydarzeniu www.facebook.com/events/772236406941218
oraz na stronie: http://sof2020.org/