Rzeczpospolita Polska

Rok 2009

Podwyżka stypendiów dla studentów i doktorantów

Studenci otrzymujący stypendia naukowe oraz stypendia socjalne otrzymają podwyżkę w kwocie 30 zł/miesiąc, doktoranci w kwocie 40 zł/miesiąc z wyrównaniem od października.

Dziewczyny Przyszłości. Śladami Marii Skłodowskiej-Curie

Jeżeli jesteś studentką kierunku inżynieryjnego lub przyrodniczego, jeśli prowadzisz samodzielne badania naukowe lub angażujesz się w projekty badawcze – zapraszamy do udziału w konkursie miesięcznika „Elle” oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Koncert Noworoczny

W środę 13 stycznia wystąpią: Zbigniew Wodecki, chóry Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Uniwersytetu Wrocławskiego Gaudium pod dyrekcją Alana Urbanka. Zapraszamy!

Międzyuczelniane Biuro Karier

Zarejestruj się w bazie Międzyuczelnianego Biura Karier – przeglądaj setki najnowszych ofert pracy oraz praktyk.


Mecz kończący pierwszą rundę Polskiej I Ligi Futsalu

Już w sobotę o godzinie 19.00 na parkiecie hali sportowej przy ul. Chełmońskiego drużyna Uniwersytetu Przyrodniczego zmierzy się z liderem grupy pierwszej oraz niepokonaną dotychczas drużyną Krakbet Kraków.

Od 16 do 18 grudnia trwa zbiórka dla wrocławskich schronisk dla zwierząt

Nadeszła zima, nie bądźmy obojętni na los zwierząt, które nie mogąc ogrzać się w ogniu domowej miłości – cierpią w schroniskach w całej Polsce.

Akcja „Pijafka”

Najbliższa akcja krwiodawstwa już 16 grudnia w Centrum Naukowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Przyrodniczego przy pl. Grunwaldzkim 24a w godz. od 10.00 do 14.00.

„Pandemia grypy – fakty i mity”

Wykład prof. Aliny Wieliczko w ramach spotkania Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych oddziału we Wrocławiu.

Anteny energetyczne w aparacie fotosyntetycznym roślin

Wykład prof. Wiesława Gruszeckiego z UMCS w Lublinie „Badania fotosyntetycznych białek antenowych w warstwach jednocząsteczkowych”  w ramach posiedzenia wrocławskiego oddziału KCHFTwB Polskiej Akademii Nauk

Konkurs językowy 2010

Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR oraz Studium Języków Obcych przy UE we Wrocławiu już po raz czwarty zapraszają na Konkurs Językowy 2010!