Klub Erasmus Student Network przy Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

Strona www: up.esn.pl

Facebook: https://www.facebook.com/esnwuels

Przewodnicząca:  Joanna Śmiech

Erasmus Student Network UP Wrocław został założony w 2007 roku. Głównym celem naszej organizacji jest integracja kulturowa i socjalna, zarówno polskich jak i zagranicznych studentów. Nasze działania mają na celu lepsze poznanie regionu oraz kraju. Organizujemy wyjazdy weekendowe do najciekawszych miejsc w Polsce, a także szereg wydarzeń kulturalnych i społecznych.

Nasze cele:

• Wspieranie integracji studentów z wymian oraz re-integracji studentów powracających z programów wymiany – „leczenie” Post-Erasmus Depression;
  • Dostarczanie niezbędnych informacji na temat akademickich programów wymian.

Projekty, które realizujemy:

• Program MENTOR;
  • TANDEM;
  • SocialErasmus;
  • esnolympics;
  • Discover Europe;

Organizujemy także wspólne wydarzenia integracyjne: wycieczki krajoznawcze, wyjścia do kina, muzeum czy teatru, lekcje gotowania, zwiedzanie Wrocławia, imprezy tematyczne.

Przyłączając się do nas masz szansę na:

• Nawiązanie przyjaźni z ludźmi z całego świata;
  • Poznanie nowych kultur, zwyczajów i tradycji;
  • Szlifowanie języka obcego: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, chorwackiego, greckiego, tureckiego, litewskiego i wielu innych;
  • Poznanie zasad „bycia Erasmusem” zanim rozpoczniesz swoje stypendium;
  • Działalność społeczną uczestnicząc w akcjach SocialErasmusa.

Jesteśmy grupą studentów wielu kierunków, łączy nas chęć poznawania nowych ludzi, otwartość na inne kultury, energia do działania i potrzeba dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Jeżeli jesteś zainteresowany przyłącz się do naszej ESNowej rodziny - to wspaniała okazja by poznać ciekawych ludzi z całej Europy, nowe kultury, przełamać „barierę językową” oraz nawiązać przyjaźnie, które przetrwają trudne pożegnanie na koniec semestru.

Chcesz zostać członkiem ESN-u już dziś? Skontaktuj się z nami! e-mail:

dsc1168
fot. Tomasz Lewandowski