Akademicki Klub Turystyczny przy Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

Wiceprezes: Jakub Kozłowski
profil na Facebooku

AKT na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/176992495663741/

Jeśli czasem czujesz, że miasto jest dla Ciebie za ciasne, masz dość deptania asfaltu, wolisz poczuć pod stopami górski szlak, powdychać dym z ogniska, a zamiast miejskiego zgiełku posłuchać opowieści gitary - przyjdź do nas

Akademicki Klub Turystyczny (działający od ponad stu lat) gromadzi ludzi, którzy kochają podróże, przygody i wolność. Chcemy dzielić się swoją pasją - dlatego organizujemy rajdy, wyjazdy wakacyjne i szereg innych imprez turystycznych. Ponadto, corocznie w pierwszy weekend sierpnia spotykamy się u stóp Karkonoszy, gdzie odbywa się organizowana przez nas Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie. Dołącz do nas! Wypatruj plakatów informujących o rajdach i innych naszych imprezach.

akt7

akt6   akt3