Rzeczpospolita Polska

Studenci w Internecie

Dlastudenta.pl to portal internetowy adresowany przede wszystkim do studentów wrocławskich uczelni. Od samego początku jest on tworzony zgodnie z zasadą „studenci dla studentów” – daje to gwarancję rzetelności, autentyczności i odpowiedniego stylu prezentowanych informacji.

dla_st 

 

Eurostudent.pl to codziennie aktualizowany portal studencki, założony w 2001 roku przez Feniks Media Group, wydawcę czasopism dla studentów „Eurostudent” i „Magazyn Motyw”. Portal dostarcza studentom aktualnych informacji i porad dotyczących życia studenckiego oraz zawodowego.

eurostudent


Gazeta Studenta to nowy projekt, stworzony z myślą o studentach, w którym znaleźć można bieżące informacje z życia studenckiego, artykuły młodych dziennikarzy, konkursy oraz miejsce wymiany poglądów.

gazetastudencka 

 Telewizja Studencka STYK działająca przy Politechnice Wrocławskiej, zajmuje się nadawaniem wiadomości ze szczególnym uwzględnieniem wydarzeń sportowych. TVS STYK nadaje także cotygodniowy publicystyczny program "Czemu tak, czemu nie?" i od niedawna program "Niezłe kino" o charakterze kulturalnym. W TVS STYK pracują studenci różnych uczelni oraz absolwenci Politechniki.

 

styk