STEP UP – Support Team for Exchange Programs

klub_studencki_step_up

Erasmus Student Network UP Wrocław został założony w 2007 roku.

Od 2019 roku działa pod nową nazwą – STEP UP – Support Team for Exchange Programs.

Głównym celem naszej organizacji jest integracja kulturowa i socjalna, zarówno polskich jak i zagranicznych studentów.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą aktywnych, otwartych, tolerancyjnych młodych ludzi ,którzy wspólnie między innymi poprzez organizację szeregu wydarzeń i zajęć pomagają przybywającym do Wrocławia zagranicznym studentom. Nasze motto brzmi „students helping students”.

Nasze cele:

• Wspieranie integracji studentów międzynarodowych
  • Organizacja wydarzeń mających na celu zapoznanie studentów zagranicznych z polską kulturą
  • Dostarczanie niezbędnych informacji na temat akademickich programów wymian międzynarodowych
  • Dbanie o rozwój naszych członków poprzez branie udział w szkoleniach

Co oferujemy?

• Międzynarodowe przyjaźnie
  • Podszlifowanie języków
  • Poznanie nowych kultur i światopoglądów
  • Umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Szkolenia z umiejętności przydatnych w karierze zawodowej

Podsumowując jesteśmy grupą studentów wielu kierunków, łączy nas chęć poznawania nowych ludzi, otwartość na inne kultury, energia do działania i potrzeba dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Jeżeli jesteś zainteresowany przyłącz się do naszej rodziny - to wspaniała okazja by poznać ciekawych ludzi z całego świata, nowe kultury, przełamać „barierę językową” oraz nawiązać przyjaźnie, które przetrwają trudne pożegnanie na koniec semestru.

Teraz krok należy do Ciebie! Chcesz zostać członkiem naszego Klubu już dziś? Skontaktuj się z nami!

Facebook: https://www.facebook.com/stepupwr