Dzień EU GREEN 2024

9 maja, Dzień EU GREEN, to wyjątkowa okazja, żeby świętować nasze pierwsze kroki jako sojuszu. Przez ostatnie półtora roku wspólnie pracowaliśmy nad wprowadzaniem innowacji i rozwijaniem owocnej współpracy w wielu obszarach. Jeden rok, który już wydaje się być całą erą wspólnych działań w dążeniu do transformacji europejskiego szkolnictwa wyższego.

Ten dzień przypomina nam o wspólnym celu i o tym, jak razem możemy zmieniać nasze uniwersytety, tworząc jeden, wielki intercampus.
Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym studentom, wykładowcom, pracownikom administracyjnym oraz lokalnym społecznościom za ich wkład w tę niezwykłą podróż.

W ramach świętowania, przygotowaliśmy dla Państwa dwa inspirujące wykłady:

Oba wykłady będą prowadzone w języku angielskim.

Przez te półtora roku razem tworzyliśmy coś wyjątkowego. Przypomina nam to o naszych wspólnych dążeniach do zmiany i doskonalenia naszych uniwersytetów. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania tego dnia. Dołącz do nas!