Magistrant wdrożeniowy na UPWr

Od semestru letniego 2021 r. startuje na UPWr program stypendialny „Magistrant wdrożeniowy na UPWr”.

Celem Programu jest wsparcie studentów, których prace magisterskie realizowane w czasie studiów magisterskich cechuje wysoki poziom kreatywności, wysoki potencjał naukowy i innowacyjny. Wszystkie projekty powinny odpowiadać potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa oraz tworzyć założenia gospodarki opartej na wiedzy i innowacji.

Do udziału w programie mogą aplikować studenci/tki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu:

• studiów II stopnia magisterskich uzupełniających stacjonarnych i niestacjonarnych,
  • 4 ostatnich semestrów jednolitych magisterskich studiów stacjonarnych (weterynaria).

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Programu oraz dokumentacją.