Ogłoszenia

Nabór na szkolenie specjalistyczne „ Higiena zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego”

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Ukończenie szkolenia  pozwala ubiegać się o zdawanie egzaminu specjalizacyjnego, celem uzyskania tytułu specjalisty.

Przewidywany termin rozpoczęcia – wrzesień/październik 2024 r.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie uczestnictwa na adres:

Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Katedra Higieny Żywności I Ochrony Zdrowia Konsumenta

ul. Norwida 31, 50-375 Wrocław

informacje: tel.: 71 320 5411, 71 320 1023

e-mail: food-hyg@upwr.edu.pl

Zgłoszenie powinno zawierać dokumenty przewidziane w Ustawie z dnia 21 grudnia 1990 r.
o zawodzie lekarza weterynarii i izbach lekarsko – weterynaryjnych (tekst jednolity Dz. U.
z 2023 r. poz. 154).

W myśl ustawy warunkiem przyjęcia jest złożenie przez zainteresowanego:

• wniosku
  • odpisu dyplomu lekarza weterynarii,
  • odpisu zaświadczenia z okręgowej izby lekarsko-weterynaryjnej o stwierdzeniu prawa wykonywania zawodu,
  • deklaracji pokrycia kosztów specjalizacji przez lekarza weterynarii lub jednostkę organizacyjną kierującą lekarza weterynarii na szkolenie specjalizacyjne

Termin składania dokumentów na w/w adres upływa 12 sierpnia 2024 r.

Kierownik Szkolenia Specjalizacyjnego zastrzega sobie możliwość przesunięcia terminu rozpoczęcia I semestru.

Koszt jednego semestru:  3000 PLN

Kierownik Szkolenia Specjalizacjnego