Ogłoszenia

Ruszyła nowa edycja Studenckiego Programu Stypendialnego - dla laureatów olimpiad i konkursów!

nabor_do_msp.jpg

30 października 2020 r. upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendium dla laureatów olimpiad przedmiotowych i konkursów (na mocy uchwały nr XXII/479/16 Rady Miejskiej Wrocławia). Warunkiem koniecznym do ubiegania się o stypendium jest uzyskanie tytułu laureata ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej lub innego konkursu uprawniającego do przyjęcia na studia bez postępowania kwalifikacyjnego.

Studenci składają dokumenty za pośrednictwem aplikacji znajdującej się na stronie internetowej Wrocławskiego Centrum Akademickiego.