Przyznawanie miejsc w domach studenckich UPWr na rok akademicki 2020/2021

W nawiązaniu do „Trybu i zasad przyznawania miejsc w domach studenckich Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu” (Zarządzenie nr 106 Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z dnia 30 lipca 2019 r.), ze względu na wyjątkową sytuację związaną ze stanem epidemicznym na terenie całego kraju, ustala się system składania podań o przyznanie miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2020/2021.

1. Student Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, który na dzień 10.03.2020 r. mieszkał w domu studenckim, ubiegając się o przyznanie miejsca w tym samym domu studenckim na następny rok akademicki, przesyła skan lub zdjęcie wypełnionego podania o przyznanie miejsca w domu studenckim (zał. nr 1) na adres mailowy danego domu studenckiego do 15 maja.

2. Student Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, który na dzień 10.03.2020 r. mieszkał w domu studenckim, chcący w następnym roku akademickim mieszkać w innym domu studenckim niż dotychczas oraz student Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu nie mieszkający w domu studenckim, przesyła skan lub zdjęcie wypełnionego podania o przyznanie miejsca w domu studenckim (zał. nr 1) na adres mailowy dowolnego domu studenckiego lub Działu Spraw Studenckich do 10 czerwca.

3. Student innej uczelni przesyła skan lub zdjęcie wypełnionego podania o przyznanie miejsca w domu studenckim (zał. nr 1) na adres mailowy dowolnego domu studenckiego lub Działu Spraw Studenckich do 10 czerwca.

4. Listy studentów, których podania zostały rozpatrzone pozytywnie, o których mowa w pkt. 1, 2 i 3 podane będą do wiadomości do 25 czerwca na stronie internetowej uczelni (www.upwr.edu.pl) w zakładce informacje dla studentów wg podanych numerów albumu.

5. Małżeństwo studenckie lub student ubiegający się o przyznanie miejsca wpokoju dla samotnego rodzica z dzieckiem przesyła skan lub zdjęcie podania o przyznanie pokoju na następny rok akademicki (zał. nr 2), w Dziale Spraw Studenckich w okresie do 10 czerwca.

6. Małżeństwa lub studenci samotnie wychowujący dzieci, których podania zostały rozpatrzone pozytywnie otrzymają informację przesłaną drogą mailową przez Dział Spraw Studenckich do 25 czerwca.

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną:

1. Odstąpiono od konieczności potwierdzania faktu odpracowania godzin społecznych.
  2. Odstąpiono od konieczności wypełnienia przez dziekanat pkt. 4 na podaniu.
    Studenci, którzy otrzymają miejsce będą zobligowani do dostarczenia zaświadczenia o studiowaniu w momencie zakwaterowania na rok akademicki 2020/2021.

UWAGA!!
Osoby, które mieszkały w domu studenckim „ZODIAK”, ze względu na wyłączenie akademika z zakwaterowania, prosimy o wybór innego akademika.

Maile domów studenckich i Działu Spraw Studenckich, na które należy wysyłać podania o przyznanie miejsca w domu studenckim:

Podania o przyznanie miejsca w domu studenckim znajdują się na stronie Uniwersytetu Przyrodniczego (zakładka studenci, akademiki, Tryb i zasady przyznawania miejsc w domach studenckich).

Prorektor ds. studenckich i edukacji

Prof. dr hab. Józef Sowiński