Ogłoszenia

Sesja na drugiej Konferencji Naukowej z cyklu "Uniwersytety w obliczu wyzwań zrównoważonego rozwoju"

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Sesja odbędzie się 9 kwietnia 2024 roku w godzinach 11:45-13:15 w formule online za pomocą aplikacji MS Teams. Udział w sesji jest bezpłatny. Jest to wydarzenie w ramach polskiej prezydencji w Programie Uniwersyteckim Bałtyku (BUP).

Celem sesji jest przegląd działań i dobrych praktyk dotyczących zaangażowania uniwersytetów w realizację 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Szczególnie zainteresowani jesteśmy kwestią tworzenia uniwersytetów, jako liderów działań na rzecz zrównoważonego rozwoju w lokalnych i regionalnych systemach społeczno-gospodarczych.

By zgłosić się do udziału w prezentacjach konferencyjnych (szacowany czas prezentacji to około 15 minut) należy zarejestrować się do 22 marca 2024 roku. Możliwy jest również bierny udział w sesji (bez prezentacji).

Rejestracja.

Więcej o wydarzeniu znajduje się na stronie Uniwersytetu Łódzkiego.