Stypendium rektora dla najlepszych studentów UPWr

Od 1 do 20 października można składać wnioski o przyznanie stypendium rektora. Stypendium to przeznaczone jest dla studentów, którzy uzyskali wyróżniające wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe lub artystyczne, lub osiągnięcia sportowe. O przyznanie stypendium można się ubiegać nie wcześniej niż po zaliczeniu pierwszego roku studiów (z wyjątkiem laureatów olimpiad).

Więcej informacji dotyczących regulaminu, składanych wniosków i terminów można znaleźć w poniższym linku.

WIĘCEJ INFORMACJI

UWAGA
W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, prosimy o przesyłanie wniosków o przyznanie stypendium rektora  pocztą lub za pośrednictwem skrzynki podawczej ePUAP (/UPWR/SkrytkaESP). W uzasadnionych przypadkach wnioski mogą być składane osobiście w Centrum Spraw Studenckich, po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub mailowo.