Targi edukacyjne online British Council

studenci.jpg

Zarejestruj się już teraz i dołącz do wirtualnych, europejskich targów edukacyjnych organizowanych przez British Council dla kandydatów na studia w Wielkiej Brytanii! Pomiędzy 19 października a 13 listopada możesz:

• Umówić się na indywidualne spotkanie z przedstawicielami ponad 60 brytyjskich uniwersytetów – w tym trzynaście z pierwszej dwudziestki najlepszych brytyjskich uczelni w 2021 r. ogłoszonej przez Times Higher Education, najważniejsze walijskie i szkockie szkoły wyższe, a także wiele uniwersytetów należących do elitarnej brytyjskiej ‘Russell Grup’.
  • Wziąć udział w webinariach na temat konkretnych kierunków studiów, kosztów czesnego i utrzymania, wiz, a także tego, jak aplikować i jak się do aplikowania przygotować
  • Uzyskać najświeższe informacje na temat stypendiów i innych ofert dla studentów z Unii Europejskiej.

Link: https://bit.ly/3bRLLry